Özel Yazılım

Özel Yazılım

Çözümleri

Size özel geliştirilmiş yazılımlarımız ile şirketinizin kaynaklarını en etklili biçimde yönetim. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirketinize özel yazılım geliştirip, erp ve crm çözümleri üretiyoruz. Sektörel yenilikleri yakından takip ederek, Müşterilerimiz adına en iyisini düşünerek ve ihtiyaçlar doğrultusunda yeni web projeleri geliştiren en kaliteli bilişim ve proje geliştirme şirketlerinden birisi olmaktır.

ERP/CRM

Çözümleri

Şirketinize özel yazılım geliştirip, ihtiyaçlarınız doğrultusunda erp ve crm çözümleri üretiyoruz.

Kurumsal kaynak planlama (ERP), çok sayıda yazılımın modülünden oluşan ve ortak veritabanının kullanıldığı bir sistemdir. Üretim, Finans, İnsan Kaynakları, Proje, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) gibi çok karmaşık alt yazılımlardan oluşmaktadır. ERP ve CRM özünde “İş Akışı” (workflow) prensibi üzerine inşa edilmiştir. Sizin ve şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda birbiriyle iletişimde olan ERP ve CRM çözümleri üretiyoruz.

ERP/CRM
Mobil Yazılım

Mobil Yazılım

Çözümleri

Mobil uygulama sektörüne getirdiği yenilikçi bakış açısı ve en son teknoloji platformlarla geliştirdiği birçok mobil uygulamayı hizmete sundu.

Mobil uygulama sizin ve şirketinizin başlıca İşinizi büyütmek, geliştirmek, Müşteri ilişkilerinizi güçlendirmek, porföyünüzü ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için çağımız gerekliliklerinden olmuştur.

Entegrasyon

Çözümleri

Entegrasyon çözümleri, iç ve dış sistemler ile veri entegrasyonu yapmanızı sağlamaktadır. Uzman analistlerce tespit edilen entegrasyon yapınız, yazılım ekibimiz tarafından geliştirilir.

Entegrasyon çözümleri ile doğru ve hızlı veri aktarımın sayesinde iş süreçlerinizin ideal şekilde kullanımı sağlanır. Entegrasyon çözümleri sayesinde; diğer firmalar ile veri alışverişi, bankacılık uygulamaları ile bağlantı, perakende ve mobil uygulamalar ile tümleşik çalışma, analiz ve raporlama gibi fonksiyonlar geliştirilebilir.

Entegrasyon